Upravno vijeće imenovalo prof. Margitu Vučetić potpredsjednicom Udruge

HUB Istaknuto O nama

Upravno vijeće Hrvatske udruge Benedikt na sjednici održanoj 18. lipnja 2026. godine jednoglasno je donijelo odluku o imenovanju prof. Margite Vučetić potpredsjednicom Udruge na mandat od jedne godine.

Margita je naša dugogodišnja i vrijedna članica, prepoznata po svom radu na glazbeno-scenskoj učeničkoj večeri „Hrvatska je riječ koju naučih od majke“, koja se od 2018. godine održava u sklopu programa Tjedna sjećanja na Vukovar i Škabrnju. Glavna je urednica istoimenoga zbornika učeničkih radova, nastalih tijekom pet godina, koji je objavljen 2023. godine.

Naša Margita ujedno je i vrijedan suradnik portala Udruge, za koji je napisala više od 100 priloga. Splitska javnost poznaje je i po angažmanu u splitskom ogranku Matice hrvatske, gdje je u jednom mandatu obnašala dužnost članice Upravnog odbora.

Čestitamo i želimo joj mnogo uspjeha u obnašanju nove dužnosti!

Odgovori